ANASAYFA S.S.S

EKOPLUS HAKKINDA

Uzun yıllar sektörde hizmet veren bizler, 2015 yılında güçlerimizi EKOPLUS çatısı altında birleştirdik. EKOPLUS‘ın başlıca hizmet verdiği alanlar olarak; pest (haşere) kontrol hizmetleri, fumigasyon hizmetleri, temizlik hizmetleri, dezenfeksiyon hizmetleri ve peyzaj bitki bakım kontrol hizmetleri sayılabilir. Sektörde uzun yılların tecrübesi olan kadromuz, deneyimli ve bilirkişi ekibi ile yapmış olduğu tüm işlerde %100 kesin çözüm odaklı çalışmaktadır. Ekibimiz özellikle ilaçlama konusunda almış oldukları kaliteli eğitimler sayesinde kendi beşeri sermayelerini yükselttiği gibi, firma profilimizi de en güzel şekilde yükseltmektedir.

EKOPLUS olarak ana hedefimiz; yaşam alanlarında insan sağlığını tehdit eden vektörlerle mücadele ederken, halk sağlığını, ekolojik çevreyi ve hedef dışı canlıları koruyan ürünler ve yöntemler kullanarak sağlıklı ve yüksek konforlu bir yaşam alanı oluşturmaktır. Bu amaçla bilimin ve teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları sizlere sunmak için çalışmaktayız. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından verilen Biyosidal Uygulama Yetki Belgesi‘ne ve GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI tarafından verilen Zirai Fumigasyon Ruhsatı’na sahip, hizmet kalitesi yüksek bir firmadır. Firmamız, hizmetlerinin kalitesini düşürmemek ve sürekli yükseltmek amacıyla TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ni de alarak, sizlere daha kalite hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir

// body elementide aşağıdaki şekilde düzenlenmelidir. ... $(document).on("keydown",window,function(a){ if(a.which == 123) return false; }) })