ANASAYFA S.S.S

BİNA FUMİGASYONU

Fumigasyon, bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler (fumigant) verilerek boğulur.

BİNA FUMİGASYONU

Oturduğunuz bina olsun, çalıştığınız iş yeriniz olsun her türlü bitkisel ve hayvansal kaynaklı ürünler ile diğer materyalleri zararlı etmenlerden arındırarak bu etmenlerin tahribatını ve ürün kaybını önlemek ve sağlıklı bir ortam sağlamak için sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Fumigasyon, Böcekleri (tüm dönemlerinde) ve diğer zararlı etmenleri (nematod, mantar, bakteri gibi) öldürmek amacı ile kapalı bir ortamda, belirli bir ısıda ve miktarda gaz halinde kimyasal bir madde (fumigant) vermek ve belirli bir süre gazı bu ortamda tutma işlemidir. Fumigasyon’da lider firma olan EKO PLUS Çevre İlaçlama sizlere fumigasyon ile ilgili tüm hizmetleri hakkıyla sunmaktadır.

// body elementide aşağıdaki şekilde düzenlenmelidir. ... $(document).on("keydown",window,function(a){ if(a.which == 123) return false; }) })